16/05/2016

TORNOOIEN : UREN VAN ALLE TORNOOIEN

 

U6

30/04 : Drieslinter : 1 x 15 min.

   11u00 KSVD – SK.Rummen

   11u50 KSVD – VC.Bekkevoort

   12u45 KSVD – WS.Wommersom

   13u15 KSVD – VC.Bertem

07/05 : Wommersom : 1 x 20 min.

   10u00 VS.Kortenaken – KSVD

   10u40 KSVD – Sp.Budingen

   12u00 of 12u40 finaleplaatsen

14/05 : Rummen-Geetbets : 2 x 15 min.

   13u00 SK.Rummen – KSVD

   13u50 KSVD – WS.Wommersom

29/05 : Gravelo : 1 x 20 min.

    9u30 KSVD – Sp.Kolmont

   10u30 KSVD – WS.wommersom

   11u00 KSVD – EMBO

 

U9

30/04 : Drieslinter : 2 x 15 min.

   12u00 KSVD – Sp.H.Linter

   12u40 KSVD – Ars.Oplinter

 

U11

30/04 : Drieslinter : 1 x 15 min.

   14u15 KSVD – St.Neerwinden

   15u05 KSVD – VK.Linden

   15u55 KSVD – EMBO

   16u45 of 17u10 finaleplaatsen

07/05 : Oplinter : 2 x 15 min.

   13u45 HO.Bierbeek – KSVD

   15u10 SNA.Keiberg – KSVD

   15u50 Ars.Oplinter – KSVD

14/05 : Kortenaken : 1 x 20 min.

   13u30 KSVD – SK.Wellen

   14u00 KSVD – Ars.Oplinter

   14u30 of 15u00 finaleplaatsen

15/05 : Jeuk : 2 x 15 min.

   10u15 KSVD – KSV Veurne

   11u45 KDH Jeuk – KSVD

22/05 : EMBO : 2 x 12,5 min.

   13u40 KSVD – EMBO

   14u20 KSVD – KDH Jeuk

   15u00 KSVD – Herderen Millen

   15u40 KSVD – RDK.Gravelo

28/05 : Gravelo : 2 x 12 min.

   12u15 KSVD – EMBO

   13u15 KSVD – RDK.Gravelo

   13u45 KSVD – Velm VV

   14u15 finaleplaatsen (enkel 1e tot 4e plaats)

 

U15

01/05 : Bekkevoort : 2 x 15 min.

   13u00 HO.Bierbeek – KSVD

   13u45 VC.Bekkevoort – KSVD

   16u00 FC.Diest – KSVD

05/05 : Drieslinter : 2 x 15 min.

   11u00 KSVD – SC.Hoegaarden

   11u55 KSVD – RD.Gravelo

   13u45 of 14u40 finaleplaatsen

13/05 : Rummen-Geetbets : 1 x 20 min.

   18u00 KSVD – SK.Deurne

   19u10 KSVD – Ars.Oplinter

   19u45 KSVD – SK.Rummen

   20u20 Heers VV – KSVD

14/05 : Jeuk : 2 x 15 min.

   15u15 KDH Jeuk A – KSVD

   16u00 Kolmont Sp. – KSVD

22/05 : Aarschot : 1 x 20 min.

   13u00 KSVD – SC.Aarschot

   13u30 KSVD – Wolfsdonk Sp.

   14u00 KSVD – Hoegaarden

   14u30 finale

29/05 : Heide Linter : 2 x 20 min.

   14u30 KSVD – VKM.St.Truiden

   15u30 KSVD – RD.Zoutleeuw

  

U17

29/04 : Hoegaarden : 1 x 30 min.

   17u45 : St.Haasrode – KSVD

   18u30 : Vossem – KSVD

   20u00 of 20u40 finaleplaatsen

06/05 : Linden : 2 x 12,5 min.

   18u00 : VK.Linden – KSVD

   19u30 : Cr.Vissenaken – KSVD

   20u30 : KSVD – TW3000

   21u00 : finale

22/05 : VKM Sint-Truiden : 1 x 12,5 min.

   13u30 KSVD – HO.Veltem

   14u15 KSVD – Cr.Vissenaken

   15u30 KSVD – VKM B

   16u00 KSVD – Zonhoven VV

   16u30 KSVD – T.Hasselt

   17u45 finale (2 x 10 min.)

 

 

 

21:18 Gepost door ksvd | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.